Kring sekelskifte 18/1900-tal, osignerad, bildmått 26 x 41 cm
550 SEK | 2017-10-15 20:13 |
500 SEK | 2017-10-15 19:01 |
350 SEK | 2017-10-15 18:55 |
250 SEK | 2017-10-15 14:53 |
175 SEK | 2017-10-13 21:56 |
150 SEK | 2017-09-30 07:49 |
125 SEK | 2017-09-30 08:51 |
100 SEK | Startpris |