Kring sekelskifte 18/1900-tal, osignerad, bildmått 34 x 40 cm
1 500 SEK | 2017-10-15 20:15 |
1 400 SEK | 2017-10-15 20:15 |
800 SEK | 2017-10-15 18:29 |
700 SEK | 2017-10-15 19:00 |
600 SEK | 2017-10-15 18:56 |
300 SEK | 2017-10-15 15:32 |
250 SEK | 2017-10-15 14:53 |
125 SEK | 2017-10-13 21:55 |
100 SEK | 2017-09-30 08:51 |
100 SEK | Startpris |