Ett par, 1800-talets slut, smärre bruksslitage, höjd 25 cm
800 SEK | 2017-10-15 20:22 |
750 SEK | 2017-10-15 20:21 |
550 SEK | 2017-10-15 15:34 |
400 SEK | 2017-10-14 18:00 |
300 SEK | 2017-10-15 01:13 |
100 SEK | Startpris |