1800-talets slut, bruksslitage, defekt gångjärn
750 SEK | 2017-10-15 17:36 |
700 SEK | 2017-10-14 12:51 |
600 SEK | 2017-10-14 12:25 |
100 SEK | 2017-09-30 23:11 |
100 SEK | Startpris |