Omkring 1940-tal, lacekrad alm, smärre bruksslitage, mindre märken, 136 x 28, höjd 80 cm
850 SEK | 2017-10-15 19:12 |
800 SEK | 2017-10-15 19:12 |
600 SEK | 2017-10-15 18:52 |
400 SEK | 2017-10-11 21:01 |
250 SEK | 2017-10-03 19:26 |
100 SEK | Startpris |