Omkring sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, höjd 13 cm
300 SEK | 2017-09-24 16:51 |
300 SEK | 2017-10-15 19:12 |
150 SEK | 2017-10-03 23:15 |
100 SEK | 2017-09-24 15:55 |
100 SEK | Startpris |