1800-tal, ek, tre st. utdragslådor, skrivklaff med bakomliggande lådinredning, bruksslitage, 97 x 43, höjd 102 cm
500 SEK | 2017-10-14 16:21 |
500 SEK | 2017-10-15 19:29 |
400 SEK | 2017-10-15 19:28 |
200 SEK | 2017-09-24 21:51 |
125 SEK | 2017-09-30 08:49 |
100 SEK | Startpris |