Omkring 1950-tal, smärre bruksslitage. 38 x 51 cm.
1 100 SEK | 2017-10-15 19:28 |
1 000 SEK | 2017-09-25 15:10 |
1 000 SEK | 2017-10-15 18:20 |
450 SEK | 2017-10-08 18:18 |
100 SEK | Startpris |