"Galeas på läns", marint motiv, signerad G Sam, daterad 1979. 36 x 62 cm.
650 SEK | 2017-10-15 18:46 |
600 SEK | 2017-10-15 19:29 |
200 SEK | 2017-09-30 23:06 |
175 SEK | 2017-10-10 15:47 |
100 SEK | Startpris |