Omkring 1940-tal, bruksslitage, 64 x 34, höjd 57/180 cm
500 SEK | 2017-10-14 12:40 |
500 SEK | 2017-10-14 14:49 |
250 SEK | 2017-10-10 21:48 |
100 SEK | Startpris |