1800-tal, mahogny, smärre bruksslitage, 96 x 47 (96), höjd 75 cm
1 000 SEK | 2017-10-22 18:16 |
950 SEK | 2017-10-22 19:27 |
650 SEK | 2017-10-22 00:23 |
400 SEK | 2017-10-20 11:28 |
300 SEK | 2017-10-17 11:57 |
100 SEK | 2017-10-03 21:35 |
100 SEK | Startpris |