USA, 1900-talets början, smärre bruksslitage
600 SEK | 2017-10-22 19:27 |
550 SEK | 2017-10-22 18:53 |
500 SEK | 2017-10-16 10:00 |
450 SEK | 2017-10-22 17:13 |
175 SEK | 2017-10-15 22:26 |
125 SEK | 2017-10-04 01:04 |
100 SEK | 2017-10-01 22:29 |
100 SEK | Startpris |