1800-tal, björk, utdragslåda i sarg, smärre bruksslitage, 67 x 41, höjd 70 cm
2 200 SEK | 2017-10-22 18:17 |
2 000 SEK | 2017-10-22 19:28 |
1 200 SEK | 2017-10-22 18:58 |
450 SEK | 2017-10-21 23:26 |
100 SEK | Startpris |