1800-talets slut, mahogny samt rotfaner, beslag i brons, smärre bruksslitage, 101 x 50, höjd 139 cm
1 200 SEK | 2017-10-22 19:30 |
1 100 SEK | 2017-10-22 18:18 |
200 SEK | 2017-10-22 08:58 |
150 SEK | 2017-10-19 20:48 |
100 SEK | Startpris |