1800-tal, björk, överdel med vitrindörr, smärre bruksslitage, mindre fanerskada, en lös detalj i ben (medföljer), 73 x 55, höjd 215 cm
4 400 SEK | 2017-10-22 18:08 |
4 200 SEK | 2017-10-22 18:15 |
2 000 SEK | 2017-10-22 16:44 |
1 600 SEK | 2017-10-22 17:40 |
400 SEK | 2017-10-20 19:17 |
100 SEK | Startpris |