Smärre bruksslitage, mindre skada på förgyllning, ej funktionstestad, höjd 53 cm. nyckel samt pendel medföljer
250 SEK | 2017-10-22 19:32 |
200 SEK | 2017-10-22 00:25 |
175 SEK | 2017-10-22 19:32 |
125 SEK | 2017-10-22 09:41 |
100 SEK | Startpris |