USA, vagn märkt i boggien "Varney", loket omärkt, 1900-talets andra hälft, bruksslitage, längd lok 22 cm
250 SEK | 2017-10-19 21:58 |
250 SEK | 2017-10-22 19:37 |
125 SEK | 2017-10-15 20:59 |
100 SEK | Startpris |