USA, 1900-talets andra hälft, lok samt 10 st vagnar med räls, bruksslitage.
500 SEK | 2017-10-22 19:37 |
450 SEK | 2017-10-22 19:37 |
350 SEK | 2017-10-19 21:58 |
200 SEK | 2017-10-22 18:57 |
100 SEK | 2017-10-01 22:59 |
100 SEK | Startpris |