Omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, längd 19 cm
900 SEK | 2017-10-22 19:43 |
850 SEK | 2017-10-22 19:43 |
550 SEK | 2017-10-22 19:42 |
450 SEK | 2017-10-22 18:07 |
400 SEK | 2017-10-20 22:27 |
200 SEK | 2017-10-17 23:16 |
150 SEK | 2017-10-03 21:57 |
100 SEK | Startpris |