6 st, omkring 1960-tal, mindre nagg, diam. 10-24,5 cm
150 SEK | 2017-10-22 17:49 |
125 SEK | 2017-10-21 20:51 |
100 SEK | 2017-10-21 08:17 |
100 SEK | Startpris |