2. Soffa, Windsor

1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, längd 142 cm

Varunr 49062

22 Oktober 2017 19:02

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 300 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

300 SEK2017-10-21 13:10
250 SEK2017-10-18 20:53
150 SEK2017-10-21 08:12
100 SEK2017-10-07 14:35
100 SEK Startpris

Stadsauktion 22 Oktober 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.