1900-talets andra hälft, smärre bruksslitage, längd 142 cm
300 SEK | 2017-10-21 13:10 |
250 SEK | 2017-10-18 20:53 |
150 SEK | 2017-10-21 08:12 |
100 SEK | 2017-10-07 14:35 |
100 SEK | Startpris |