1900-talets första hälft, glas samt förgylld metall, smärre bruksslitage, höjd 13 cm
350 SEK | 2017-10-21 22:23 |
300 SEK | 2017-10-22 20:04 |
200 SEK | 2017-10-16 20:57 |
200 SEK | 2017-10-19 11:35 |
150 SEK | 2017-10-16 10:46 |
100 SEK | 2017-10-14 18:54 |
100 SEK | Startpris |