2 st, 1800-talets slut, mindre nagg, höjd 15-25 cm
200 SEK | 2017-10-22 18:56 |
200 SEK | 2017-10-22 20:04 |
150 SEK | 2017-10-22 20:04 |
100 SEK | 2017-10-21 22:06 |
100 SEK | Startpris |