Brun harpälsglasyr, signerad, höjd ca 14 cm, obetydligt slitage.
1 200 SEK | 2017-10-21 01:46 |
1 100 SEK | 2017-10-22 20:06 |
750 SEK | 2017-10-22 01:34 |
650 SEK | 2017-10-20 23:07 |
350 SEK | 2017-10-20 23:35 |
200 SEK | 2017-10-18 22:15 |
175 SEK | 2017-10-06 21:24 |
100 SEK | 2017-10-06 19:58 |
100 SEK | Startpris |