17/1800-tal, delvis originalfärg, bruksslitage, pendel samt vikter medföljer, ej funktionstestad
750 SEK | 2017-10-22 18:07 |
700 SEK | 2017-10-22 18:33 |
450 SEK | 2017-10-20 11:39 |
100 SEK | Startpris |