Troligen England omkring sekelskifte 18/1900-tal, signerad "Mitchell". 24 x 44 cm
750 SEK | 2017-10-22 18:59 |
700 SEK | 2017-10-22 20:11 |
400 SEK | 2017-10-20 22:21 |
250 SEK | 2017-10-16 11:37 |
100 SEK | Startpris |