2 st, olika modeller, 1900-talets slut, smärre bruksslitage, torkade trädetaljer
350 SEK | 2017-10-21 20:38 |
300 SEK | 2017-10-21 20:13 |
150 SEK | 2017-10-14 22:08 |
125 SEK | 2017-10-13 09:28 |
100 SEK | Startpris |