Omkring 1900-talets mitt, trä, bruksslitage, längd 60 cm
700 SEK | 2017-10-22 20:18 |
650 SEK | 2017-10-22 16:50 |
600 SEK | 2017-10-22 15:47 |
500 SEK | 2017-10-22 09:19 |
150 SEK | 2017-10-15 23:04 |
100 SEK | 2017-10-08 11:01 |
100 SEK | Startpris |