4. Slagbord 1800-tal

Furu, avlutad, bruksslitage, 29 x 110, 2 slag 'a 70, höjd 77 cm

Varunr 49021

22 Oktober 2017 19:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 700 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 700 SEK2017-10-22 19:02
1 600 SEK2017-10-20 05:55
1 500 SEK2017-10-22 18:54
750 SEK2017-10-18 22:31
650 SEK2017-10-17 17:41
600 SEK2017-10-04 11:48
550 SEK2017-10-04 11:34
175 SEK2017-10-01 21:37
100 SEK Startpris

Stadsauktion 22 Oktober 19:00,

Inloggningen startar 18:30, auktionen startar 19:00. Lycka till!

If you want to bid live: Login in from 18:30, auction start 19:00. Good luck!

Öppettider:

Måndagar 11-19
Tis-tor 12-18
Fre 11-15
Lör 11-14
All info om transporter etc hittar du på vår hemsida:
www.gbgak.se

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 20 SEK Ink.moms

Lycka till på auktionen!
Varorna hämtas samt betalas inom 6 dgr om inget annat överenskommits.