Sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, diam. 100, höjd 73 cm
350 SEK | 2017-10-20 06:11 |
300 SEK | 2017-10-22 12:07 |
200 SEK | 2017-10-13 07:07 |
100 SEK | Startpris |