1800-talets slut, fällbart, smärre bruksslitage, 85 x 51, höjd 77 cm
300 SEK | 2017-10-22 19:19 |
250 SEK | 2017-10-06 19:30 |
200 SEK | 2017-10-22 19:19 |
150 SEK | 2017-10-22 17:41 |
100 SEK | Startpris |