Kvadratisk skiva i rotfaner, bruksslitage, 89 x 89, höjd 73 cm
3 200 SEK | 2017-10-22 19:23 |
3 000 SEK | 2017-10-22 19:23 |
500 SEK | 2017-10-12 22:10 |
350 SEK | 2017-10-12 14:51 |
250 SEK | 2017-10-06 19:30 |
100 SEK | Startpris |