1800-tal, björk med intarsiadekor, smärre bruksslitage, senare glas, 165 x 66 cm
750 SEK | 2017-10-22 19:21 |
700 SEK | 2017-10-22 00:22 |
500 SEK | 2017-10-22 19:21 |
400 SEK | 2017-10-22 19:21 |
100 SEK | 2017-10-20 19:12 |
100 SEK | Startpris |