1800-talets början, björk med intarsiadekor, smärre bruksslitage, 61 x 37, höjd 71 cm
1 800 SEK | 2017-10-22 19:21 |
1 700 SEK | 2017-10-22 18:14 |
1 500 SEK | 2017-10-22 19:21 |
1 100 SEK | 2017-10-22 10:59 |
1 000 SEK | 2017-10-22 00:21 |
100 SEK | Startpris |