1800-tal, björk med intarsiadekor, smärre bruksslitage, 112 x 46, höjd 105 cm
1 600 SEK | 2017-10-22 18:15 |
1 500 SEK | 2017-10-22 00:23 |
300 SEK | 2017-10-20 19:14 |
100 SEK | 2017-10-02 09:24 |
100 SEK | Startpris |