1800-talets slut, utdragslåda i sarg, mahogny, bruksslitage 89 x 44 , höjd 78 cm
300 SEK | 2017-10-22 17:43 |
300 SEK | 2017-10-22 19:24 |
200 SEK | 2017-10-20 06:21 |
200 SEK | 2017-10-21 19:00 |
100 SEK | Startpris |