Omkring 1950-tal, smärre bruksslitage, 76 x 38, höjd 87 cm
500 SEK | 2017-10-29 19:28 |
450 SEK | 2017-10-29 19:27 |
350 SEK | 2017-10-29 18:57 |
100 SEK | Startpris |