Signerad, samt numrerad (32/50). Bildmått 49 x 33 cm.
350 SEK | 2017-10-29 19:41 |
300 SEK | 2017-10-08 16:18 |
250 SEK | 2017-10-29 19:40 |
175 SEK | 2017-10-21 15:13 |
100 SEK | Startpris |