17/1800-tal, bruksslitage, trä samt smide, höj- samt sänkbar
950 SEK | 2017-10-29 13:49 |
900 SEK | 2017-10-29 19:57 |
600 SEK | 2017-10-29 16:17 |
100 SEK | 2017-10-22 22:29 |
100 SEK | Startpris |