Fisk, chamotte, signerad, smärre bruksslitage, höjd 13 cm
700 SEK | 2017-10-29 19:04 |
650 SEK | 2017-10-29 19:03 |
600 SEK | 2017-10-29 19:03 |
250 SEK | 2017-10-29 15:19 |
200 SEK | 2017-10-28 00:04 |
200 SEK | 2017-10-28 17:34 |
125 SEK | 2017-10-24 20:29 |
100 SEK | Startpris |