Dubbelsidigt, 1900-talets första hälft, ek , bruksslitage, skada på skiva. 145 x 86, höjd 80 cm
550 SEK | 2017-10-13 14:38 |
500 SEK | 2017-10-29 18:54 |
250 SEK | 2017-10-13 07:12 |
100 SEK | Startpris |