5 st, flesta silver, bruksslitage, skador, ej funktionstestade
500 SEK | 2017-10-29 19:15 |
450 SEK | 2017-10-18 15:54 |
250 SEK | 2017-10-22 21:17 |
150 SEK | 2017-10-22 12:29 |
100 SEK | Startpris |