Omkring 1900-talets mitt, bruksslitage, 60 x 44, höjd 75 cm
850 SEK | 2017-10-18 15:48 |
800 SEK | 2017-10-29 18:56 |
700 SEK | 2017-10-26 13:18 |
200 SEK | 2017-10-17 17:44 |
175 SEK | 2017-10-13 09:47 |
100 SEK | 2017-10-10 20:07 |
100 SEK | Startpris |