Omkring 1930-tal, smärre yttre bruksslitage, ej funktionstestad
300 SEK | 2017-10-29 19:17 |
250 SEK | 2017-10-29 15:58 |
200 SEK | 2017-10-29 05:40 |
200 SEK | 2017-10-29 13:44 |
100 SEK | Startpris |