5 st, omkring sekelskifte 18/1900-tal, smärre bruksslitage, höjd 16-26 cm
250 SEK | 2017-10-29 18:41 |
200 SEK | 2017-10-29 19:22 |
100 SEK | 2017-10-09 00:06 |
100 SEK | Startpris |