Omkring 1950-tal, mahogny samt bok, bruksslitage, fläckar på skiva, ngt rangligt. 58 x 41, höjd 54 cm.
350 SEK | 2017-10-29 15:56 |
300 SEK | 2017-10-26 06:42 |
250 SEK | 2017-10-23 17:05 |
200 SEK | 2017-10-22 12:03 |
100 SEK | Startpris |