Omkring 1930/40-tal, märkta A. Svensson & Sons filial Göteborg, smärre bruksslitage
2 800 SEK | 2017-10-29 19:24 |
2 600 SEK | 2017-10-29 19:24 |
2 000 SEK | 2017-10-29 18:54 |
1 400 SEK | 2017-10-29 18:48 |
750 SEK | 2017-10-29 18:32 |
550 SEK | 2017-10-28 20:12 |
100 SEK | 2017-10-08 22:05 |
100 SEK | Startpris |