Omkring 1950-tal, teak med grön klädsel, bruksslitage
1 800 SEK | 2017-10-29 19:25 |
1 700 SEK | 2017-10-20 22:39 |
800 SEK | 2017-10-29 08:26 |
400 SEK | 2017-10-19 00:10 |
125 SEK | 2017-10-08 20:02 |
100 SEK | Startpris |