1900-talets mitt, trä samt metall, bruksslitage, längd 75 cm
500 SEK | 2017-10-29 09:41 |
450 SEK | 2017-10-29 18:58 |
300 SEK | 2017-10-29 09:16 |
125 SEK | 2017-10-08 20:32 |
125 SEK | 2017-10-22 12:12 |
100 SEK | Startpris |