Från 1950-tal och framåt, smärre bruksslitage
250 SEK | 2017-11-05 19:30 |
200 SEK | 2017-11-05 19:30 |
175 SEK | 2017-11-05 19:30 |
150 SEK | 2017-11-04 21:16 |
125 SEK | 2017-10-23 17:26 |
100 SEK | 2017-10-17 13:21 |
100 SEK | Startpris |